Startzondag 26 september Escape church

Het was zoals beloofd een startzondag als (n)ooit tevoren.

Na het ontbijtbuffet waarvoor sommige mensen om 7.30 al aanwezig waren, moesten we via een code proberen de escapechurch in te komen. Tijdens de viering stonden we stil bij psalm 1 waarin de bloeiende boom aan het stromende water ons wijst op de mens die vreugde vindt zich in het Woord van God. We konden bladeren aan de dode tak van de boom hangen waarin we konden schrijven wat we afgelopen tijd gemist hebben. Bladeren op de grond leggen voor wat we wel kunnen missen. De groene bladeren verbeelden wat voor ons de komende tijd mag groeien. Ook konden we een licht ontsteken voor alles wat we afgelopen jaar hebben meegemaakt. Deze lichten stonden bij het bloemstuk dat de werkgroep  liturgisch bloemschikken gemaakt had. Het bloemstuk staat symbool voor de diversiteit van mensen en activiteiten in onze gemeente. Iedereen mag er zijn en iedereen is nodig  om samen kerk te zijn, om er samen iets moois van te maken:  zoveel mensen, zoveel  talenten,  zoveel taken, zoveel activiteiten. In de boom bleek ook Coco te zitten die ons liet zien dat je  mag durven uit te vliegen. Na de dienst konden we buiten in de zon kijken welke activiteiten er het komend seizoen georganiseerd worden. Na een toespraak van onze voorzitter Fred Niezink konden we proosten op de start van het nieuwe seizoen en genieten van de heerlijk tapas die mensen uit onze wijkgemeente hadden gemaakt.

voor meer foto’s